Volné pracovní místo  Obchodní manažer (A10046)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Do naší ryze české společnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obchodního manažera.
Zajímáte se o IT a máte zkušenosti s vedením týmu? Možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Udržovat vztahy s našimi zákazníky
  • Hledat příležitosti pro stálé a potencionální zákazníky
  • Zajišťovat a hlídat marketing u všech svých zákazníků
  • Starost o český trh
  • Rozjezd zcela nového obchodního týmu
  • Management obchodního týmu

Požadujeme

Požadujeme:
  • Obchodního ducha
  • Praxe v B2B
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Schopnost namotivovat své zákazníky

Nabízíme

Nabízíme:
  • Práci ve stabilní firmě
  • Práci na HPP
  • Možnost dále se rozvíjet
  • Služební automobil

Máte o tuto pozici zájem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!